Sevdiğimiz Teknolojiler

Yeni Şeyler Öğrenmeyi Seviyoruz

İşimiz için En Uygun Teknoloji

Bir proje için en uygun ve verimli olabilecek teknolojiyi kullanmayı seviyoruz. İhtiyaç duyduğumuzda bilmediğimiz teknolojileri öğrenme hızımıza hayran kalacaksınız. 

python

Phyton

Python, nesne yönelimli, yorumlamalı, birimsel ve etkileşimli yüksek seviyeli bir programlama dilidir. Vakit yitirmeden programlama yapılan bir dildir. 

php

Php

İnternet için üretilmiş, sunucu taraflı, çok geniş kullanımlı, genel amaçlı, içerisine HTML gömülebilen betik ve programlama dilidir.

csharp

.NET

NET, Microsoft’un Windows işletim sistemi üzerinde çalışabilecek yazılımlar üretilebilmesi amacıyla geliştirdiği yazılım geliştirme ortamı ve framework’üdür. 

java

Java

Java, açık kodlu, nesneye yönelik, zeminden bağımsız, yüksek verimli, çok işlevli, yüksek seviye, adım adım işletilen bir dildir.

node.js

Node

Node.js, açık kaynaklı, sunucu tarafında çalışan ve ağ bağlantılı uygulamalar için geliştirilmiş bir çalıştırma ortamıdır.

react

React

ReactJS, kullanıcı arayüzü oluşturmaya yarayan MVC prensibine uygun olarak açık kaynak kodlu web uygulama çatısıdır.

angular

Angular

AngularJS, Javascript ile yazılan MVC prensiplerine sadık açık kaynak kodlu web uygulama çatısıdır. Angular, tek sayfalık uygulamalar yazmayı mümkün kılmaktadır.

javascript

Javascript

Yaygın olarak web tarayıcılarında kullanılan dinamik bir programlama dilidir. JavaScript, Node.js gibi platformlar ile sunucu tarafında da kullanılmaktadır.

jquery

JQuery

Query, John Resig tarafından 2006 yılında geliştirilmiş ve şu an geniş bir jQuery ekibi tarafından gelişimi sürdürülen bir açık kaynak JavaScript kütüphanesidir.

my-sql

MySQL

MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı, çok kullanıcılı, hızlı ve sağlam bir veri tabanı yönetim sistemidir. 

ms-sql

MsSQL

Microsoft SQL Server, herhangi bir web sitesi veya yazılımın içerisinde kullanılan verilerin içerisinde sakladığında bir veritabanı sistemidir

linux

Linux

Linux Vakfı çatısı altında geliştirilen bilgisayar işletim sistemlerinin en temel parçası olan çekirdek özgür yazılımlarından bir tanesidir. 

android

Android

Android; Google ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir. 

i-os

IOS

iOS Apple’ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad’de de kullanılan mobil işletim sistemidir.

google cloud platform

Google Cloud

Google Cloud, Google firmasının Google arama motoru ve Youtube gibi sitelerin de kullandığı sunucu altyapı hizmetlerini son kullanıcıya sunduğu bir bulut bilgi platformudur.

Amazon Web Service

AWS

Şirketlerin işlerini ölçeklendirmesi ve büyütmesine yardımcı olan; işlem gücü, veritabanı depolaması, içerik ulaştırma gibi servisler sunan bir bulut servis platformudur.

azure

Azure

Microsoft Azure hem açık çevre ortamlarından hem de İnternet’ten tüketilebilen çok çeşitli İnternet hizmetini sağlamakta” olan bir bulut platformu hizmetidir.

docker

Docker

Docker, “konteynerleştirme” olarak da bilinen işletim sistemi seviyesinde sanallaştırma sağlayan bir bilgisayar programıdır. 

Bizimle İletişime Geçin